ТОВ"ЄВРОКАДРА УКРАЇНА"– це ліцензоване офіційне представництво польського кадрового агентства з працевлаштування «EUROKADRA S.A.» з відділеннями в таких великих містах як:Katowice, Błonie(Warszawa), Poznań, Wrocław, Łódź, Sopot.

«Концерн EUROKADRA» працює на ринку Польщі вже понад 11 років, співпрацює з клієнтами великого і середнього бізнесу країн Європейського Cоюзу. На січень 2017 року становить більше 3800 співробітників. Має велику мережу представництв в Польщі.

ТОВ"Еврокадра Україна" активно розвивається в галузі працевлаштування в Польщі та Европи, вивчення полської мови, безкоштовної освіти в польських професійних ліцеях.

Ми надаємо можливість кар'єрного розвитку як в нашій компанії, так і в компаніях наших партнерів. Допомагаємо підготовувати документи для отримання віз 90/180/365. Страхові поліси на весь період перебування в ЄС, підбираємо робочі місця по кваліфікації кандидата, реєстрація до візових центрів України, анкети, продовжуємо перебування в Польщі більше, ніж на 180 днів. З 2017 року запускаємо програму повної іміграції ДРУЖИНА + ДІТИ. Після трьох місяців роботи в нашій компанії, є можливість отримання карту побиту од 1-3 років або оформити дозвіл від воєводи.

СТАНЬ АГЕНТОМ "представником" «ЄВРОКАДРА УКРАЇНА». ЩО НЕОБХІДНО РОБИТИ? У своєму рідному місті чи регіоні пропонувати працевлаштування в Польщі, ЕС укладати договори з претендентами і супроводжувати в оформленні документів на отримання національної робочої візи в Польщу. ЗА КОЖНОГО КЛІЄНТА, ОТРИМАЙ ДО 30% ПРИБУТКУ.

© EUROKADRA UKRAINA